«ГІБРИД ТА ГЕРБІЦИД» - ЗАПОРУКА ВРОЖАЙНОСТІ ТА ЧИСТОТИ ВАШОГО ПОЛЯ

Україна – є одним з визнаних лідерів із виробництва соняшникової олії у світі. Але, попри це, ми маємо середню врожайність культури на рівні 2,0–2,2 т/га, що, звісно, не є предметом для гордощів. Такий результат свідчить, насамперед, про висів недостатньо якісним насінням, або необізнаність із нюансами технології вирощування чи її недотриманням, відсутністю відповідної кваліфікації персоналу…

То що ж можна зробити, щоб соняшниковий бізнес був дійсно прибутковим? Більшість аграріїв іде досить простим шляхом — зберігають збіжжя до періоду зростання цін. Проте, процес зберігання тягне за собою значні витрати, які, своєю чергою, зумовлюють збільшення собівартості продукції. Є досить простий спосіб компенсації витрат на вирощування - шляхом збільшення урожайності, що дозволить вийти на більші обсяги продажів насіння за стартовими цінами у сезон закупівель. 

Тож акцентуємо увагу саме на якісних гібридах.

На сьогоднішній день на ринку України селекційний матеріал соняшника представлено в основному іноземними компаніями. Проте, за останні роки все більшої популярності набуває продукція вітчизняної селекції, яка представлена Всеукраїнським науковим інститутом селекції «ВНІС» та Насіннєвою компнією "Гран"

Більшість цих гібридів невимогливі до умов виробництва. Для них підходять традиційні технології, рекомендовані для відповідних регіонів. Але кожен гібрид соняшнику має свої особливості, що дає змогу сільгоспвиробнику підібрати найбільш оптимальний асортимент для отримання максимального прибутку.

Асортимент сортів та гібридів дозволяє підібрати насіння для будь-якого регіону України. Запроваджені системи гібридизації забезпечують отримання високоякісного посівного матеріалу. 

 На ринок виведено нове покоління гібридів, які поєднують високий рівень урожайності, високу толерантність до хвороб, пластичність, стійкість до нових рас вовчка, є стійкими до гербіцидів, що містять трибенурон-метил та гербіцидів імідазолінової групи.  Результатом цієї роботи є створення низки нових перспективних гібридів, таких як: Армагедон (толерантний до євролайтингу), Матадор (толерантний до гранстару), Дракон (толерантний до гранстару), Ауріс (толерантний до гранстару), Атілла (трьохлінійний гібрид), Нео (толерантний до гранстару), Барса (толерантний до гранстару), Торі (толерантний до євро-лайтнінгу) та ін.

Для боротьби з дводольними бур’янами в посівах соняшнику традиційно використовують ґрунтові гербіциди, ефективність яких різко знижується в засушливих умовах. Ґрунтові гербіциди не забезпечують необхідну чистоту посіву при високій кількості однорічних і наявності багаторічних бур’янів. Використання унікального комплексу «гербіцид-гібрид», дозволяє ефективно контролювати однорічні і багаторічні бур’яни в посівав соняшника не залежно від умов зволоження. На сьогоднішній день ми пропонуємо гібриди, стійкі до гербіцидів, що містять трибенурон-метил, а саме:

Ауріс (105-108дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU). Характеризується посухостійкістю та високою пластичністю до умов вирощування, потенціал врожайності – 52 ц/га.

Матадор (107-115дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU). Високоврожайний гібрид з підвищеною стійкістю до хвороб і шкідників, потенціал врожайності – 49 ц/га.

Дракон (103-107дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU). Високоврожайний гібрид з високою стійкістю до хвороб та стресових умов, потенціал врожайності – 47 ц/га.

Сонячний настрій (98-103дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU), має високу посухостійкість, потенціал врожайності – 51 ц/га.

Нео (108-110 дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU), має високу посухостійкість, потенціал врожайності – 52 ц/га.

Барса (112-116 дн.) стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU) при нормі внесення 50 гр./га, має високу посухостійкість, потенціал врожайності – 49 ц/га.

 

 
 
 

 

 

 

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК
МИ В FACEBOOK