Шановні покупці, ми, раді вітати Вас в інтернет магазині компанії НК «ГРАН»!

Створюючи інтернет-магазин в якому представлене насіння соняшника і кукурудзи, насіння озимого і ярого ріпаків , а також мікродобрива та засоби захисту рослин, ми, в першу чергу, були орієнтовані на Вас.
Перед початком посівного сезону, усі, починаючи від аграріїв-любителів, до професіоналів, зайняті пошуком якісного насіння для свого поля.  Найчастіше це відбувається в мережі інтернет. Ви часто ставите питання: Де купити якісне насіння?, але не менш важливе питання: Як виростити урожай?, Як збільшити прибутковість свого підприємства?, Як зібрати щедрий урожай, не купувавши імпортне, «дороге» насіння?. У штаті підприємства - висококваліфіковані агрономи-практики, які завжди готові зробити консультацію по підбору і застосуванню схем захисту і вибору гібридів.
Насіннева Компанія «Гран» була створена у 1998 році, як об’єднання селекціонерів – генетиків, провідних науково-дослідних установ України. Поставивши за мету задовольнити найвибагливішого споживача – ми створили унікальні, високоврожайні гібриди, які користуються великою популярністю на ринку.
Наш девіз – дотримання високих стандартів якості на кожному етапі роботи, від загортання насіння в землю, до доставки його у Ваші дбайливі руки .
За час роботи, нами створено та успішно введено у Державний реєстр України гібриди кукурудзи та ріпаку, гібриди соняшнику та цукрового буряку. Гордістю компанії є високоврожайні, адаптивні гібриди соняшнику - стійкі до гербіцидів, що містять трибенурон-метил, стійкі до гербіцидів групи імідазолінів,а також гібриди стійкі до вовчка рас A, B, C, D, E, F, G  і знаходиться на державному сортовипробуванні з 2015, 2016, 2017, 2018 років. Дані гібриди за роки внутрішнього випробування показали високий потенціал врожайності, олійності, посухостійкості та стійкості до хвороб.
Із кожним роком наша команда спеціалістів створює і виводить все кращі, стійкіші до хвороб та стресових факторів, стійкіші до засушливих погодніх умов гібриди, які дають щедрі врожаї та збільшують прибуток аграріїв.
Вирощуючи насіння на власних – екологічних полях, в різних областях України, ми досягаємо надзвичайної пристосованості гібридів до різних агрокліматичних зон. Запорукою високої якості нашого насіння є застосування оригінальних препаратів та сучасного обладнання, на заводах, для обробки насіння.
Наша команда селекціонерів , менеджерів та логістів забезпечить вас повним сервісом:
 - запропонує вам кваліфіковану консультацію, щодо вибору та вирощування культур
- дасть рекомендації по захисту рослин
- подбає, що б, Ви,  за оптимальних витрат отримали високий врожай.
Для стабільної роботи і швидкої доставки спеціально був створений свій відділ логістики, а наші склади розташовані біля відділів нової пошти, що дозволяє відправити обраний вами товар відразу після замовлення.
До послуг наших покупців пропонується вантажний автомобільний парк для своєчасної доставки прямо до Вас, або до вашого поля, що є дуже зручно особливо восени, коли надумали сіяти в останній момент, а немає часу чекати доставки насіння!

Ми працюємо для того, щоб стати компанією зі світовим ім'ям, із передовими технологіями і бездоганною репутацією, придбавши продукцію яких , Ви гарантовано будете з урожаєм.

Нехай ваші врожаї і прибутки стануть приємним бонусом до зростання і розвитку вашої компанії, міцного здоров’я і благополуччя вам  і всім вашим рідним і близьким!