0
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ПРО КОМПАНІЮ

Успіх господарств на ниві рослинництва забезпечують такі показники як врожайність і ефективний розподіл ресурсів. Саме від них залежить прибутковість вирощування сільськогосподарських культур. Часто для вирішення задач із захисту рослин необхідні прості, але ефективні препарати. Це базові продукти, дієвість яких перевірена роками застосування, і про які знає кожен агроном. Саме такі препарати і представлені у даному каталозі.

PEST.UA – український постачальник ефективних засобів захисту рослин, що є базовими у технологіях вирощування. Компанія активно працює в Україні, починаючи із 2018 року. PEST.UA – це відповідь на потребу українських агровиробників у недорогих, проте якісних препаратах. Адже, незважаючи на те, що асортимент базових генериків на ринку України є дуже великим, аграрії досі стикаються з проблемою низької якості таких продуктів. Головне завдання нашої компанії - забезпечувати сільгоспвиробників препаратами, які дійсно є ефективними.

Ключові принципи роботи PEST.UA:

  • пряма співпраця із провідними виробниками діючих речовин;
  • стабільно висока якість продукції;
  • низька ціна;
  • оперативність обслуговування та доставки;
  • клієнтоорієнтованість.

PEST.UA працює як з великими дистриб’юторськими мережами, так і з регіональними компаніями, які реалізують засоби захисту рослин, надаючи максимально вигідні умови. Професійна клієнтська служба, мережа регіональних складів, а також можливість мінімального замовлення скорочують шлях препаратів PEST.UA до поля. PEST.UA – надійний партнер, з яким вигідно працювати!

Посівмат УКРАЇНА (posivmat.com.ua )є активним дистрибютором засобів захисту рослин від компанії PEST.UA 

У портфелі продуктів від PEST.UA представлені гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, десиканти та прилипачі. Окрім того, у даному каталозі ми пропонуємо повні системи захисту для зернових, соняшнику, кукурудзи і бобових культур.

Розгорнути
Вгору

Політика конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика конфіденційності.