Способи доставки

   Доставка у відділення «Нова пошта»

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. При оформленні замовлення на насіння (соняшник, ріпак, кукурудза, цукровий буряк)  доставка для Вас буде безкоштовна. При оформленні замовлення на засоби захисту рослин та мікродобрива на суму більше 5000 грн доставка для Вас також буде безкоштовна.

 

 

 

 Способи оплати

Післяплата при отриманні

Ви можете сплатити замовлення через «Нову пошту» при отриманні («Післяплата»). При такому способі необхідно також сплатити вартість грошового переказу, який складе:

  • 2% від суми замовлення при оплаті готівкою у відділенні, але не менше 10 грн.;
  • 3,8% від суми замовлення при оплаті карткою через термінал у відділенні, але не менше 10 грн.;
  • 3% від суми замовлення при оплаті карткою онлайн через сайт «Нової пошти» на сторінці замовлення, або через інші платіжні системи чи банківську установу Фінансовій установі, але не менше 10 грн.

Детальніше

Банківський переказ

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Оплата картою Visa або MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard без комісії. Під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» вам потрібно вибрати «Оплата карткою». Після цього вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів , де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.