0

Гибриды толерантные к евро-лайтнингу

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Особливості вирощування соняшника під євро-лайтнінг

На сьогоднішній день все більше аграріїв використовують насіння соняшника , яке вирощується за допомогою технології  Clearfield. Цей гербіцид застосовується для ефективного знищення широкого спектра бур'янів за допомогою післясходової обробки посівів соняшника. Евро-Лайтнінг® має системну дію на однорічні та багаторічні дводольні і злакові бур'яни, в тому числі на амброзію, осоти, канатник, а також вовчка (що є дуже необхідним для полів уражених цим паразитом).

Стійкі до гербіциду Евролайтінг гібриди соняшнику, які використовуються в системі Clearfield, були отримані традиційним способом селекції, без застосування генної інженерії і не є трансгенними.

Особливості технологіі Евролайтінг

Євролайтнінг має системну дію на однорічні та багаторічні дводольні і злакові бур'яни, в тому числі на амброзію, осоти, канатник, а також вовчка.

Технологія Евролайтінг має свої плюси, а так само і недоліки, якими не слід нехтувати.

До переваг технології Евролайтінг відносяться:

  • простота і гнучкість в строках застосування;
  • характеризується відмінними показниками в боротьбі з вовчком та іншими найбільш поширеними бур’янами
  • не залежить від кількості опадів, так як діє через листя і тривалий час через грунт;
  • однієї обробки досить на весь період вегетації;
  • можливість використання в системах з мінімальною і нульовою обробкою грунту;
  • швидкість обробки і мінімальні витрати.

Вносити засіб треба в фазі від двох до восьми листя, під час активного росту та вегетації бур'янів. Якщо бур'яни дводольні однорічні, то така фаза - два-чотири листи, якщо ж бур'яни злакові однорічні, то це фаза п'яти листя. Ефективність дії гербіциду залежить також від рівня ґрунтової вологи. Пік контролю вовчка рослини при вирощуванні його препаратом, припадає на період, коли вже сформувалися 6-8 листів.

 

Наверх

Политика конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Более подробную информацию можно найти на странице Политика конфиденциальности.